Hostinec U Dudka
 
  Akce
 
Cherry vodka 0,05 l za 20,- Kč

Co už bylo:

Domácí uzený sýr

Vynikající kančí guláš

Víkend uzených ryb

Silvestrovská veselice

Vítání jara


Druhý Dudkův kvízový večer

 
Dudkův filmový kvíz

Novoroční prdelačka

Silvestr U Dudka

A blíží se nám vánoce
 
V Trutnově již stočili výbornou vánoční čtrnáctku, a tak Vám ji o víkendu nabídneme. Od pátku 27. 11. bude pro Vás na čepu. 

V sobotu 10. 10. bude troška kvasu

Zima se hlásí o slovo, a proto začneme zase ochutnávat tak trochu jiná piva. Jako první to bude Krakonošova kvasnicová dvanáctka.

Otvírání zahrádky


Tak a je to tady vážení a milí. V pátek 1. května 2009 otvíráme zahrádku. Kromě dobrého pivečka budou připraveny i nějaké ty mňamky z grilu a udírny. Všichni jste srdečně zváni.

Velikonoční víkend

Nastává velikonoční víkend a proto bude již od pátku na čepu krakonošova čtrnáctka - velikonoční speciální ležák. Doufáme, že Vám bude chutnat a velikonoce u nás pořádně oslavíte :-). Otevřeno máme samozřejmě i v neděli a v pondělí.


Víkend 27.- 29. března 2009 - Krakonošova kolena

O víkendu bude U Dudka na čepu zase pět druhů piva: Krakonoš 10°, kvasnicová 12° a velikonoční speciál 14° a také Gambrinus 10° a Plzeň 12°. Aby to lépe klouzalo do krku, připravíme grilovaná vepřová kolena. A kdo bude mít zájem, v sobotu bude otevřeno již od 10 hodin a jestli bude přát počasí, bude možnost posedět na zahrádce. Samozřemě zatím v provizorních podmínkách. Přijďte a budete vítáni.
 
Dudek chocholatý

  Furt se něco děje 

Tady se budete dozvídat o všech akcích, které pro Vás připravíme